Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 914

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Giedosiu Jam, nes Jis geras

2016 23 gegužės | Trumpai

  1. Pradžia
  2. /
  3. Trumpai
  4. /
  5. Giedosiu Jam, nes Jis...

Giedosiu Jam, nes Jis gerasGirkite Jį, nes Viešpats geras; giedokite gyrių Jo vardui, nes Jis mielas. (Ps 135, 3)

Jei kalbėtume apie tai, kas yra gera žmogui žemėje ir danguje, nemanau, kad rastume kažką geresnio už Dievą, kuris visa padarė gerai.

Jis yra aukščiausioje vietoje įvairių gerų ir mielų dalykų skalėje. Siekiant gėrio, neįmanoma, kad apeitume Dievą. Tik ar tada sutiksime, kad Jis yra didžiausias mūsų sielos gėris, ar vis tik pasitenkinsime žemesnėmis gerumo apraiškomis.

Visa kūrinija, supanti mus, byloja apie Dievo gerumą. Ji gyvuoja, plečiasi, dauginasi, atsinaujina ir laimina mus įvairiausiomis regimomis ir neregimomis gėrybėmis, mums į tai neįdedant ypatingų pastangų. Joje funkcionuoja nuostabi gyvybė, kuri skatina įvairius procesus kūrinijoje. Tai lyg milžiniškas gyvybės fabrikas, nukreiptas žmogaus pagalbai ir gerovei. Jokūbas sako, kad kiekvienas geras davinys mūsų gyvenime yra iš Dievo. Kiekvienoje gerumo apraiškoje dalyvauja Dievas. Iš Jo tai išeina ir yra skirta mums. Tačiau Jis yra daugiau nė visa, ką gero patyrėme. Todėl psalmistas, matydamas kaip niekas neprilygsta Jo gerumui, ragina giedoti Viešpačiui. Negali tylėti, kai akys atsiveria, o širdis susiduria su tuo Asmeniu, kuris myli didžiausia besąlygine meile.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Array

Kitos publikacijos:

PAUKŠČIŲ PAVASARIS

PAUKŠČIŲ PAVASARIS

Guluos su paukščių gaidomis
Keliuos su giesmėmis kas rytą
Meldžiuos, skaitau, darbuojuos…
Giedojimas vis kyla debesin
Parskridę poromis, pasklidę
Ruošia lizdus
Saviems vaikams…

KRISTUS PRISIKĖLĖ!

KRISTUS PRISIKĖLĖ!

MIELI BROLIAI IR SESĖS,

šiandien švenčiame didžiausią stebuklą iš visų stebuklų – KRISTAUS PRISIKĖLIMĄ. Šv. Rašte sakoma: „Jis mirė už visus, kad gyvieji nebe sau gyventų, bet Tam, kuris už juos mirė ir prisikėlė.” (2 Kor 5, 15)

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai