4 komentarai

 1. gražu klausyti. koks skirtingas kiekvieno gyvenimas….. 16 met man ne bibjija rūpėjo., nes apie ja net nieko negirdėjau, ne mačiau.., mokinausi, sunk iai dirbau it .t.t . Gerus tėvus turėjot. o kas jų neturėjo tai… gyvenimas ne koks . . . tai va.
  puikus pasakojimas
  Ačiū 🙂

  • Miela Jurga, dėkoju už Jūsų komentarą. Žinau, jog Lietuvoje yra tikrai nemažai skaudžių istorijų tų žmonių, kurie neteko tėvų arba buvo vaikystėje jų palikti globos namuose, pas giminaičius. Nelengva… daug skriaudų ir sunkių atsiminimų.. Tačiau Viešpats Jūsų nepaliko, net tada, kai artimieji pamiršo, Jis neapleido Jūsų, kviečia pas save ir nori Jums dovanoti gyvenimą, išgydyti Jūsų žaizdas bei atnaujinti Jus naujam gyvenimui Kristuje.
   “Nors mano tėvas ir motina paliktų mane, tačiau Viešpats mane priims” (Psalmė 27, 10).
   “Jis gydo sudužusias širdis, žaizdas jų sutvarsto .<...> Romiuosius pakelia Viešpats. <...> Viešpats gėrisi tais, kurie Jo bijo, kurie viliasi Jo gailestingumu” (Psalmė 147, 3, 6, 11).
   Būkite tikra tuo… Tegul Jo gailestinga ranka Jus globoja.

 2. Miela pastore,

  Aciu Jums uz atsidavima,meile,uz ta brangu laika kuri atiduodate tarnaudama bendruomeneje.Noriu taip pat padekoti Jusu vyrui Aidui,kad jo palaikymas buvimas ir ejimas kartu padeda Jums siame Dievo kelyje.

  • Miela Giedre,
   nuoširdžiai dėkoju Jums už išsakytus palaikymo žodžius mūsų šeimai, Aidui ir man. Jo visa apimančios malonės Jums! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.