Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 878

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Nauja, įdomi patirtis – Veiklių ir Verslių moterų rytmetys Šiauliuose

2018 7 lapkričio | Reportažai, Trumpai

  1. Pradžia
  2. »
  3. Trumpai
  4. »
  5. Reportažai
  6. »
  7. Nauja, įdomi patirtis – Veiklių ir Verslių moterų rytmetys Šiauliuose

Turtingamoteris.ltŠiandien, lapkričio 7 d., Šiauliuose verslios moterys rinkosi jau į 35 – ąjį verslių ir veiklių moterų rytmetį UAB „Jolma“ patalpose. Jolanta Chlevickienė – turtingamoteris.lt projekto įkūrėja pakvietė ir mane sudalyvauti šiame rytmety, bei trumpai kartu su kitomis rytmečio dalyvėmis pristatyti savo dvasinę – visuomeninę veiklą.

Į rytmetį susirinko per 25 moteris. Pradėdama susitikimą Jolanta Ch. priminė, jog šis projektas gyvuoja vienerius metus ir išsiplėtė visoje Lietuvoje, jungia per 1000 moterų, 8 miestuose. O šis Šiaulių rytmetys buvo 88 – asis, skaičiuojant visus Lietuvos rytmečius kartu. Projektas skirtas skatinti Lietuvos moterų verslumą ir veiklumą skirtingose veiklų sferose, kelti pasitikėjimą savo talentais ir saviverte, prisidėti prie verslų ir veiklų plėtros, ugdyti ir kelti bendrą gerovę.

Turtingamoteris.lt

Šį kartą, savo darbo vietoje, šviesiai besišypsodama mus visas pasitiko JM Safety (saugių darbo rūbų platinimas) direktorė Jolanta Šlaustienė, UAB „Jolma“. Bendrovė, po dviejų metų savo veiklos, pelnė – 2018 m. Stipriausi Lietuvoje Sertifikatą. Jolanta Š. buvo pagrindinė kalbėtoja, kuri pasidalino įkurto verslo sėkmės istorija. Ji vaizdžiai pristatė savo produkciją – saugos rūbus, batus, šalmus ir pirštines, kurią pademonstravo 2 vyrai – verslo partneriai. JM Safety parduoda viską, kas reikalinga darbo saugai, pirmajai pagalbai teikti darbo vietoje, taip pat ženklus ir logotipus. Klabėdama apie verslo sėkmę išskyrė tris principus: nebūti niekam skolingiems, sunkiai dirbti, vesti apskaitą tvarkingai. Taip pat pabrėžė asmenines savybes, kurios padeda verslui plėtotis: atvirumas, operatyvumas ir šypsena. „Mums svarbiausia – laimingas klientas“, – kalbėjo Jolanta Š. Visas pristatymas praėjo linksmai, žaismingai ir įdomiai.

Turtingamoteris.lt

Po to susėdusios į vieną bendrą ratą visos pristatėme savo veiklas, pasidalinome kontaktais. Veiklų diapazonas buvo platus – nuo grožio paslaugų, papuošalų, drabužių pardavimo, maisto įstaigų ir parduotuvių, baldų ir smulkaus dekoro pardavimo iki internetinių paslaugų ir socialinių-dvasinių veiklų. Po pristatymų moterys galėjo vaišindamosios kava ir arbata sutarti dėl bendrų projektų, bendradarbiavimo galimybių.

Man buvo nauja patirtis bendrauti su versliomis moterimis jų veiklos erdvėje. Šis sumanymas patrauklus tuo, kad moterys užmezga tarpusavio ryšius, atranda viena kitą kaip dėliones dalį, kurios dar trūko veikloje. Šios bendrystės pasekoje, su keliomis moterimis paplanavome kelias galimas bendras veiklas, o su Jolanta Chlevickiene – turtingamoteris.lt projekto autore, sutarėme turėti bendrą pasisakymo laiką mūsų bažnyčioje per Mini ekonomikos ciklą jau ateinantį sekmadienį pamaldų metu. Viliamės prasmingu ir patikimu bendradarbiavimu mūsų bendruomenių ir miesto bendruomenės labui. Tikimės Dievo palaimoje augti visi!

Teisiųjų laiminamas miestas kyla… (Pat 11, 11a)

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

Ne galybė ir ne jėga, bet Dievo Dvasia

Ne galybė ir ne jėga, bet Dievo Dvasia

Šiais perfrazuotais pranašo Zacharijo žodžiais iš Senojo Testamento kvietėme į mūsų 2023 metų Šiaulių ekumeninę Sekminių šventę, kuri įvyko paskutinįjį gegužės sekmadienį, pačioje miesto širdyje – skverelyje, žalių medžių paunksmėje, prie miesto savivaldybės ir katedros. Jau septintus metus iš eilės susiburiame įvairių konfesijų bažnyčių tikintieji, miestelėnai ir svečiai atviromis širdimis laukti bei priimti Šventosios Dvasios pripildymo ir tikėjimo atnaujinimo stebuklo. Kasmet vis kitaip, vis naujai ir stebinančiai…

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios “Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai

Muzika poilsiui ir darbui