Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 778

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Rick Joynerio mintys apie Dievo didybę

2020 2 sausio | Krikščionybės perlai, Šiuolaikiniai autoriai

  1. Pradžia
  2. »
  3. Krikščionybės perlai
  4. »
  5. Šiuolaikiniai autoriai
  6. »
  7. Rick Joynerio mintys apie Dievo didybę

2020 metus norėjosi pradėti kosminiu ir neįtikėtinu Dievo vaizdu, kuris mus ragintų Jį garbinti. Toks, manyčiau, yra Rick Joynerio vizijos tekstas iš knygos “Pašaukimas” apie Dievo neapsakomą ir neaprėpiamą didybę.

Kol kas dar neteko skaityti šiuolaikinio įspūdingesnio dvasinio vaizdinio aprašymo:

Pamačiau Tėvą. Jam patarnavo milijonai milijonų. Jo šlovė buvo tokia didelė ir buvimo galia tokia bauginanti bei didinga, jog žemė priešais Jį atrodytų dar menkesnė nei smėlio smiltelė. Kai išgirdau Jo balsą, pasijutau lyg menkutė atomo dalelė palyginus su saule. Tačiau kai Jį išvydau, supratau, jog pati saulė buvo kaip mažytis atomas Jo akivaizdoje. Galaktikos buvo lyg kokios Jį supančios uždangos. Jo drabužis buvo nuaustas iš daugybės milijonų gyvų žvaigždžių. Jo buvime viskas buvo gyva – ir Jo sostas, ir Jo karūna, ir Jo skeptras. Suvokiau, jog priešais Jį galėčiau pasilikti amžinai ir niekada nesiliaučiau Juo žavėjęsis. Nebuvo didesnio tikslo visatoje, kaip GARBINTI JĮ.

Rick Joyneris – tarptautiniu mastu pripažintas pamokslininkas su pranašiška įžvalga, rašytojas, išleidęs ne vieną knygą, “The Morning Star Journal” redaktorius. Kartu su žmona Julie ir penkiais vaikais gyvena JAV, Šiaurės Karolinoje.

Kitos publikacijos:

Hermano Hesės mintys apie sielą

Hermano Hesės mintys apie sielą

Vargšė puikioji siela, ten, kur tu esi, yra revoliucija, ten ryšiai nutraukiami su nuosmukiu, ten naujas gyvenimas, ten Dievas. Siela yra meilė, siela yra ateitis, o visa kita tėra tik daiktas, medžiaga, kliūtis, laužanti formas ir lavinanti mūsų dievišką jėgą. Tavo...

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios “Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai