Rick Joynerio mintys apie Dievo didybę

2020 metus norėjosi pradėti kosminiu ir neįtikėtinu Dievo vaizdu, kuris mus ragintų Jį garbinti. Toks, manyčiau, yra Rick Joynerio vizijos tekstas iš knygos “Pašaukimas” apie Dievo neapsakomą ir neaprėpiamą didybę.

Kol kas dar neteko skaityti šiuolaikinio įspūdingesnio dvasinio vaizdinio aprašymo:

Pamačiau Tėvą. Jam patarnavo milijonai milijonų. Jo šlovė buvo tokia didelė ir buvimo galia tokia bauginanti bei didinga, jog žemė priešais Jį atrodytų dar menkesnė nei smėlio smiltelė. Kai išgirdau Jo balsą, pasijutau lyg menkutė atomo dalelė palyginus su saule. Tačiau kai Jį išvydau, supratau, jog pati saulė buvo kaip mažytis atomas Jo akivaizdoje. Galaktikos buvo lyg kokios Jį supančios uždangos. Jo drabužis buvo nuaustas iš daugybės milijonų gyvų žvaigždžių. Jo buvime viskas buvo gyva – ir Jo sostas, ir Jo karūna, ir Jo skeptras. Suvokiau, jog priešais Jį galėčiau pasilikti amžinai ir niekada nesiliaučiau Juo žavėjęsis. Nebuvo didesnio tikslo visatoje, kaip GARBINTI JĮ.

Rick Joyneris – tarptautiniu mastu pripažintas pamokslininkas su pranašiška įžvalga, rašytojas, išleidęs ne vieną knygą, “The Morning Star Journal” redaktorius. Kartu su žmona Julie ir penkiais vaikais gyvena JAV, Šiaurės Karolinoje.

Dalinkimės:

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.