Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 924

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Adventas (II savaitė) – Dievo ramybė ir palankumas žmonėms (Video)

2018 10 gruodžio | Reportažai, Trumpai, Vaizdo įrašai

  1. Pradžia
  2. /
  3. Trumpai
  4. /
  5. Reportažai
  6. /
  7. Adventas (II savaitė) –...

Adventas (II) - Dievo ramybė ir palankumas žmonėmsII – oji Advento savaitė – Ramybė. Adventinis laikas, kaip ir Kristaus gimimas yra daugiabriaunis deimantas. Pasuki prieš saulę brangakmenį, ir jis žiba skirtingomis spalvomis. Lygiai taip ir Jėzaus atėjimas į šį pasaulį spinduliuoja laukimu, ramybe, viltimi ir džiaugsmu. Kiekvieną savaitę žiūrim į vieną iš briaunų. Šį kartą – ramybė.

Staiga prie angelo pasirodė gausi dangaus kareivija, šlovinanti Dievą: šlovė Dievui aukštybėse, o žemėje ramybė ir palankumas žmonėms! (Luk 2, 13 – 14)

Gimus Kristui, angelai skelbė žmonėms ramybę ir Dievo palankumą. Jis yra didžiausia mūsų ramybė ir Dievo gerumas mums. Šiandien žmones kamuoja nerimas: nerimas ir baimė dėl ateities ir savo likimo, dėl savo vaikų, dėl konkurencinių sąlygų, dėl dar nepasiektų pelnų metų pabaigoje…

Mums reikia ne tik išorinės ramybės, kur kas daugiau – vidinės. Išorinė ramybė – tai tylos pasaulis, kaip nejudantis vanduo, kai numaldoma kiekviena nerami mintis. Šiandien taip trūksta tylos triukšmo aplinkoje. Bet vidinė ramybė yra dar daugiau – tai taika su Dievu ir Jo palankumas mums Kristuje – amžinasis shalom. Vidinė taika įveikia vidines baimes ir mūsų veikimo motyvas pasikeičia – daugiau nebe nerimas stumia į priekį kažką daryti iš baimės ir konkuruoti, bet meilė Dievui ir žmogui. Tai dvasingumo esmė – turėti kitą gyvenimo vidinį variklį. Aš atėjau jums suteikti ramybės, kurios šis žmonių pasaulis neturi, – sako Kristus evangelijose. Dievas – tai didžiausias turtas, ką galime turėti savy. Būkime taikoje su Dievu ir vienas su kitu! Tegul skriaudos, sunkumai netemdo Dievo paveikslo mums ir Jo ramybė bus su mumis.

Malda iš anglikonų adventinių maldų:

Savo laiku, mylimas Dieve,
Kai mes buvome dar toli
Savo geriausiu laiku,
Tu ištraukei mus iš bjaurasties
Ir apglėbei savo rankomis,
Kuriose esame saugūs.
Primink mums visada
Kai mes žiūrime į skausmą
Ir išgyvename sunkumus
Kad visų dalykų centras –
Atlaidi Dievo meilė.
Amen.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai