Mini ekonomika. Kūryba darbe ir gyvenime (Pat 12) (Video) | Pamokslas | 2018 12 09

Anželika Krikštaponienė ir Gediminas BeržinisDarbas ir darbštumas yra didelė vertybė. Tačiau jo samprata gali būti pažeista įvairių procesų. Neretai į darbą ir gyvenimą reikia pažiūrėti nauju kampu, kad jis atgytų. Kūrybingumas – tai nuostabus požiūris į kiekvieną darbą ir gailestingumo tarnystę. Per kūrybą išlaisviname save ir tuo pačiu duodame geriausia, ką turime savo darbe, tarnystėje ir gyvenime. Apie tai kalbame ir dalinamės savo mintimis kartu su Gediminu Beržiniu.

Dalinkimės:

3 komentarai

  1. Kai darbas suteikia malonumą bei galimybes išreikšti save, žmogus jaučia pilnatvę. Meniškos prigimties žmogų neretai vargina finansinės atsakomybės, buhalteriniai klausimai, kurie net stabdo nuo minties verstis mėgiama veikla ir iš to valgyti duoną. Dėl tų visų dokumentinių reikalų, apie kuriuos jokio supratimo neturiu, ilgą laiką nepradėjau individualios veiklos ir laikiau tik kaip hobį, atsigavimą po nelabai mėgiamo darbo, iki paprotino pusbrolis, kad tuos reikalus galima patikėti tam, kas išmano, ir visiškai nesukti galvos, pvz http://www.buhalterinespaslaugos.lt/buhalterines-paslaugos-klaipedoje/ O kai veiklos apimtys ne pasaulinio dydžio, daug ir nekainuoja

  2. Pritariu, menininkam sunkiau su finansais… Aš pats užsiemu – drožiu skulptūras… Pradžia buvo tikrai sunki, nes nezinai nei ka nei kur pradeti dirbti su tais popieriais, labai sudetinga čia pas mus Lietuvoj daug biurokratijos… gerai kad pažįstami rekomendavo https://jugma.lt jie iškart mane pakonsultavo ir dabar dar atlieka visas buhalterines paslaugos.. Pagaliau ramiai galiu užsiimti savo megiama veikla ir nieko negalvoti apie tuos popierius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.