Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 914

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Ignoto Antiochiečio mintys apie santykį su kitais (II a.)

2014 10 rugsėjo | Bažnyčios tėvų mintys, Krikščionybės perlai

  1. Pradžia
  2. /
  3. Krikščionybės perlai
  4. /
  5. Bažnyčios tėvų mintys
  6. /
  7. Ignoto Antiochiečio mintys apie...

vaisiai„Nepaliaudami melskimės už kitus žmones, nes juose gyva atsivertimo viltis, kad galėtų atrasti Dievą. Pagelbėkite jiems tuo, kad jie galėtų pasimokyti iš jūsų darbų!

Vietoj rūstybės parodykite romumą, vietoj pasigyrimų – nusižeminimą, vietoj piktžodžiavimų pasižymėkite maldomis, vietoj suklydimų tvirtai laikykitės tikėjimo, vietoj žvėriškumo elkitės švelniai ir venkite sekti jų pėdomis. Pasistenkite tapti jų broliais kilnumu, būkime Viešpaties sekėjai. Kas labiau kentė skriaudą? Kas labiau buvo apiplėštas, labiau pažemintas, jei ne mūsų Viešpats? ”

(Ignotas Antiochietis, Laiškas efeziečiams, II a. Antiochijos vyskupas ir kankinys buvo imperatoriaus Trajano suimtas ir iš Sirijos nugabentas į Romą žvėrims sudrąskyti. Supančiotas ir sargybinių prižiūrimas Ignotas kelionėje parašė septynis laiškus Romos ir Mažosios Azijos krikščionių bendruomenėms.)

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Array

Kitos publikacijos:

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai