Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 904

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Jis yra mano skydas, Jo rankose saugu…

2018 17 rugpjūčio | Trumpai

 1. Pradžia
 2. /
 3. Trumpai
 4. /
 5. Jis yra mano skydas,...

Apsauga„Jis yra <…>, mano skydas“. (Ps 144, 2)

Šiuolaikinis žmogus praktiškai mažai tebesusimąsto apie skydo reikšmę, nes pastarasis nėra tiesiogiai naudojamas šių dienų karinėje amunicijoje savigynos tikslams. Tame nėra nieko keisto, juk skydas nebegali padėti apsisaugoti nuo šiuolaikinių ginklų. Jis liko muziejinė retenybė, kuri primena protėvių gyvenimo būdą, karinę kultūrą ir ginklų raidą žmonijos istorijoje.

Tačiau šiandien yra daug šarvų, apsaugų ir skydo pakaitalų – apsauginė liemenė, kuri saugo krūtinės ląstą nuo mirtinų sužeidimų, apsauginės kompiuterių programos, kurios kaip sienos saugo nuo internetinių įsilaužėlių, apsauginės namų sistemos saugo gyvenamas erdves… Interpretuodami Dovydo žodžius šių dienų kalba, galėtume pasakyti, kad Dievas yra tobuliausia žmogaus širdies apsauga, lyg apsauginė liemenė, nepraleidžianti piktojo kulkų. Jis yra „ugnies siena” kiekvienam, kas ieško sielos ramybės Jame.

Kasdien mūsų protą ir širdį bombarduoja aibė neigiamų minčių, skaudinančių žodžių, poelgių ir situacijų. Visi išvardinti dalykai dažnai turi mirtiną poveikį mūsų sielos gerovei ir sveikatai. O palūžusios dvasios žmogus, sužeistas ir nešiojantis neatleidimo ir skriaudos negalią, praranda gyvenimo džiaugsmą ir sunkiai besutaria su savimi ir savo artimu. Dievas mus ragina labiau už viską saugoti savo širdį, nes ji yra mūsų gyvenimo šaltinis (Pat 4, 23). Jis pats yra geriausias skydas šiai gyvybės versmei mūsų viduje. Bendraudami su Juo, patiriame širdies terapiją ir Jo rankos saugo mus nuo visokio pikto. Pasitikint Dievu, nurimsta širdis…

1 Comment

 1. JŪRATĖ

  AČIŪ. TAIP, TAI IŠ TIKRŲJŲ YRA SKYDAS, KAD ŠIRDIS IŠLIKTŲ RAMI.

  BŪKITE PALAIMINTA

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

Kukli valstybingumo pradžia

Kukli valstybingumo pradžia

SU VASARIO 16 – ĄJA – Lietuvos valstybės atkūrimo diena! 💛💚❤️

Ši mūsų tautos diena yra viena iš pagrindinių, nešančiųjų ir laikančiųjų valstybės statinio kolonų.

Broliai ir sesės šventė krikščionių vienybę Šiauliuose

Broliai ir sesės šventė krikščionių vienybę Šiauliuose

Vakar, sausio 21 d. nuo 13 val. tikintieji iš skirtingų Šiaulių bažnyčių, po savo sekmadieninių pamaldų, rinkosi į vyskupijos pastoracinį centrą, kur įvyko ekumeninės pamaldos, skirtos Maldos už krikščionių vienybę savaitei. Šiaulių skirtingų konfesijų krikščionys kasmet meldžiasi ir švenčia vienybę nenutrūkstamai nuo 1999 m.

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai