Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 924

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Kovo 20 d. kavinė „Presto“ Šiauliuose tapo Laimės ir gerumo ambasada

2019 21 kovo | Trumpai

  1. Pradžia
  2. /
  3. Trumpai
  4. /
  5. Kovo 20 d. ...

Kovo 20 – oji pasaulyje pažymima ne tik kaip Žemės diena, bet ir Tarptautinė Laimės diena. Šiais metais Šiaulių verslininkės ir visuomenininkės Jolantos Chlevickienės (turtingamoteris.lt projekto vadovės) dėka Laimės diena atkeliavo ir Šiaulius. Laikinąja Laimės ir gerumo ambasada tapo šiauliečių pamėgta kavinukė „Presto“. Jos šeimininkė Laima Mikelėnienė trokšta, kad žmonės ne tik ragautų puikų maistą, bet ir būtų apdovanoti geromis emocijomis, bendryste, gerumo pajauta.

Laimės diena turėjo prisotintą programą įvairiomis veiklomis nuo saulės patekėjimo iki saulėlydžio, kad laimės akimirkos būtų pagautos gamtoje, žmonių bendravime ir įdomiose laimės jausmą ugdančiose veiklos. „Dėl savo laimės savijautos, tenka padirbėti su savimi, savo mintimis. Negalime nieko nedaryti. Tenka savo mąstymą ir pasirinkimus nukreipti teigiama linkme“, – pastebi J. Chlevickienė. Todėl ir kavinėje visą dieną vyko įvairios malonios, jaukios staigmenos, skirtos šiauliečiams ir miesto svečiams džiuginti.

Laimės dieną pažymėti buvo pakviestos įvairios organizacijos ir bendruomenės. Apjungę bendras pastangas ir norą bendruomenės „sodino laimės sėklas“ skirtingose miesto erdvėse, įvairiais darbais ir būdais. Laimės dienoje aktyviai dalyvavome ir mes, VšĮ „Gyvenimo sparnai“ komanda bei Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis“ tarnautojai. „Presto“ kavinėje norintiems išgirsti pasakojome Dievo Laimės istoriją, kaip Dievas myli kiekvieną ir gali tapti neišsemiamu Laimės šaltiniu. Mokėme pasidaryti Laimės apyrankes, sveikinome žmones gerumo apkabinimu ir laimės lipduku su auksine mintimi-palinkėjimu iš Šventojo Rašto. Kavinės aplinkoje švelniai skambėjo Dievo meilės, tikėjimo Kristumi, dvasingumo ir maldos gaidos. „Kur susirenka atviros širdys, ten teka gerumo ir laimės srovės nevaržomai. Dievas artinasi prie žmonių“, – tokios mintys neapleido manęs. Popietė prisipildė gražaus šurmulio, juoko, laimės linkėjimo, netikėtų dovanų, betarpiško vaišinimosi prie arbatos ir kavos puodelio užkandžiaujant kavinės saldžiais patiekalais. Interneto radijo stotis „Life Chill Music“ dovanojo šviesios, relaksuojančios muzikos, kuri skambėjo fone. Laimės apyrankes pasigamino vaikai, jaunuoliai, moterys, net kelios viešnios iš Ispanijos. Bulvare jaunuoliai užklijavo į praeivių atlapus 120 laimės lipdukų.

Nuoširdžiai dėkojame „Presto” šeimininkei Laimai Mikelėnienei už plačiai atvertas ne tik kavinės duris, bet ir širdį. Visą dieną čia klestėjo Laimės potyris, dovanos, juokas… Ačiū Jolantai Chlevickienei už šaunią iniciatyvą ir atvirą kvietimą tokią dieną švęsti Šiauliuose! Tegul ši diena grįžta kasmet į mūsų miestą, ir Šiauliuose tegyvena vis daugiau laimingesnių žmonių, kurie su šypsena veide oriai ištarsime – mes esame laimingi ir linksmi Šiauliai!

Juk linksma širdis gydo kaip vaistai… (Šventasis Raštas, Patarlių 17, 22)

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

Iškilmės Šiaulių vyskupijoje

Iškilmės Šiaulių vyskupijoje

Šiandien (2024 06 29) vyskupas koadjutorius Darius Trijonis iškilmingai pradėjo savo tarnystę Šiaulių vyskupijoje. Ne tik Šiaulių tikintieji sveikino vyskupą, bet ir atvykę iš kitų Lietuvos miestų.

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai