Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 780

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Angelės Meriči mintys apie motinos tarnystę (XV – XVI a.)

2014 20 birželio | Bažnyčios motinų mintys, Krikščionybės perlai

  1. Pradžia
  2. »
  3. Krikščionybės perlai
  4. »
  5. Bažnyčios motinų mintys
  6. »
  7. Angelės Meriči mintys apie motinos tarnystę (XV – XVI a.)

motina“Brangios motinos ir sesės Jėzuje Kristuje: siekite, padedant Dievui, būti vedamos vien Dievo meilės ir sielos veržimosi atliekant savo darbą, Tik tuomet, kai jūsų darbas bus įdiegtas ir pagrįstas šia dvejopa meile, rūpestis ir vadovavimas ves išgelbėjimo vaisius.

Raginu jus atsižvelgti į kiekvieno vaiko poreikius ir savo širdyse įrėžti ne tik jų vardus, bet taip pat jų namų aplinką ir skirtingus asmenybės ypatumus. Tai nebus sunku, jeigu jūsų meilė jiems bus gyva. Moterys – tikrosios motinos – gali turėti tūkstantį vaikų, savo širdyse vis dar gimdyti kiekvieną ir niekada nė vieno iš jų nepamiršti.”

(Angelė Meriči, vadinama Bažnyčios liepsna – įsteigė uršuliečių seseriją – pirmąją moterų bendruomenę, išėjusią už vienuolyno ribų ir užsiėmusią moterų švietimu, XV – XVI a.)

Kitos publikacijos:

Hermano Hesės mintys apie sielą

Hermano Hesės mintys apie sielą

Vargšė puikioji siela, ten, kur tu esi, yra revoliucija, ten ryšiai nutraukiami su nuosmukiu, ten naujas gyvenimas, ten Dievas. Siela yra meilė, siela yra ateitis, o visa kita tėra tik daiktas, medžiaga, kliūtis, laužanti formas ir lavinanti mūsų dievišką jėgą. Tavo...

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios “Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai

Muzika poilsiui

Šiuo metu klausosi: