Gyvenimo kelionė su Dievo žodžiu | Pamokslas | 2016 06 19

Gyvenimo kelionė su Dievo žodžiuGyvenimas – tai kelionė, kuri turi pradžią, tikslą, uždavinius ir pabaigą su viltimi. Dievo žodis, atgimdęs tikinčiojo sielą, lydi mus per visas dienas. Gyventi dievotą gyvenimą iki pabaigos žemėje ir pasiekti amžinuosius namus galime tik su Dievo, Jo žodžio ir Dvasios, pagalba.

Pažvelkime iš arčiau į vieną Jėzaus palyginimą, kuriame matyti, koks gali būti mūsų širdies santykis su Dievo žodžiu šios kelionės metu…

Dalinkimės:

2 komentarai

  1. Sveiki, mano brangieji, žinote mes, turime daug žmoniu, kurie pasako pamokslus bet žinote kas man labiausia patinka kad jus pamokslaujate, pagal tai ką Dievas nori o ne pagal tai ko žmonės norėtu ir meldžiu už jus kad Dievas, visada jus palaimintu ir kad jis vis labiau ir labiau, atvertu tas gelmes tai ką jis yra nū mates ir paruošė jūsų gyvenime.

  2. AČIŪ, NUOSTABU SKAITYTI, KAI TIKRAI JAU MAISTAS BŪNA PARUOŠTAS, TIK PASIIMTI IR SUVALGYTI. YRA ŽMONIŲ , KURIE NETURI NORO MAITINTI DVASIĄ , UŽ TOKIUS MES MELDŽIAMĖS. DŽIAUGIUOSI JUMIS , JŪSŲ TARNAVIMU DIEVUI. PAMOKSLAS APIE GYVENIMO PRASMĘ VISADA LABAI REIKALINGAS IR LABAI SVARBUS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.