Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 917

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Išgirdę Tavo burnos žodžius

2016 31 rugpjūčio | Trumpai

 1. Pradžia
 2. /
 3. Trumpai
 4. /
 5. Išgirdę Tavo burnos žodžius

Išgirdę Tavo burnos žodžiusTave girs, Viešpatie, visi žemės valdovai, išgirdę Tavo burnos žodžius. (Ps 138, 4)

Tie žodžiai yra teisingi, nes juos ištarė žmogus, kuris buvo antruoju Izraelio karaliumi. Dievas ne kartą kalbėjo jam, o jis, išgirdęs Viešpaties balsą, suduždavo, suklusdavo ir pagarbindavo Dievą.

Viešpats, visatos valdovas, žino kaip prabilti žemės karaliams, paliesti žmonių širdis. Kartais Jo balsas nuskamba skaudžiuose įvykiuose, kaip antai Amerikos tragedijoje, įvykus teroristiniam aktui, kuris sukrėtė ne tik šios tautos vadovybę, bet daugelio pasaulio tautų galvas. Šiais metais bus minimos 15 – osios rugsėjo 11 d. tragedijos metinės.

Neseniai atradau Rick Joynerio straipsnio „Lemtinga akimirka“ („Ganytojas“ Nr. 17, 2002) kelias mintis. Tai JAV pastoriaus pamąstymai, praėjus metams po šių dramatiškų įvykių. „Mūsų tauta prašė, kad Viešpats pasitrauktų iš mokyklų ir viešų vietų. Dabar Jis nuošaly, tačiau beldžiasi, norėdamas sugrįžti. Daugelis tiesiog dabar girdi Jo balsą. Daugelis mokyklų ir vyriausybių prašys Viešpaties užeiti. Jei prašysime, Jis užeis ir su džiaugsmu suteiks mums savo prieglobstį ir apsaugą.“ Tiesa, kad daugelis ir ne tik paprastų tautos piliečių, bet ir vadovų išgirdo tą Dievo balsą, Jo burnos žodžius.

Prisimenu, kaip po tų įvykių mes Lietuvos bažnyčiose meldėmės už kenčiančius didelį netekties skausmą, kad būtų Dievo paguosti. Tada spaudoje mirgėjo antraštės, jog Valstijose maldos banga nuvilnijo visuose lygiuose – nuo bažnyčių iki Baltųjų rūmų. Žmonės vėl prigludo prie Kristaus – savo Ganytojo širdies. Bažnyčios užsipildė išsigandusiais, suglumusiais ir nuščiuvusiais žmonėmis, kurie ieškojo egzistencinių atsakymų į klausimus, kodėl taip atsitiko, kokia gyvenimo prasmė…

Kai išgirstame Dievo guodžiantį ir gelbstintį balsą sukrėtime, suklustame, nusižeminame ir nurimę pagarbiname Jo šventą vardą.

1 Comment

 1. Rasa

  kas amerikoj ivyko ir dabar vyksta, as nepateisinu, ka jie sejo, dabar ir pjauna.
  sodoma ir gomora, ne amerika
  stai autores Annes astrus, grieztas, nevyniojanti i vata pamokslas ne tik amerikai, bet ir visam pasauliui . Laikas .. jei laiko turesit, perziurekit , l:) Dievas kalba
  https://youtu.be/TB1n7OEC9sE

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

PAUKŠČIŲ PAVASARIS

PAUKŠČIŲ PAVASARIS

Guluos su paukščių gaidomis
Keliuos su giesmėmis kas rytą
Meldžiuos, skaitau, darbuojuos…
Giedojimas vis kyla debesin
Parskridę poromis, pasklidę
Ruošia lizdus
Saviems vaikams…

KRISTUS PRISIKĖLĖ!

KRISTUS PRISIKĖLĖ!

MIELI BROLIAI IR SESĖS,

šiandien švenčiame didžiausią stebuklą iš visų stebuklų – KRISTAUS PRISIKĖLIMĄ. Šv. Rašte sakoma: „Jis mirė už visus, kad gyvieji nebe sau gyventų, bet Tam, kuris už juos mirė ir prisikėlė.” (2 Kor 5, 15)

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai