Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 924

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Mokytojo dovana | Pamokslas | 2017 09 03

2017 4 rugsėjo | Pamokslai

 1. Pradžia
 2. /
 3. Vaizdo įrašai
 4. /
 5. Pamokslai
 6. /
 7. Mokytojo dovana | Pamokslas...

Anželika KrikštaponienėMokslo metų pradžioje pasakiau pamokslą apie mokytojo dovaną plačiąja pašaukimo prasme ir apie mokytojus Bažnyčioje. „Laiminga ta šalis, kurioje protingiausi ir doriausi žmonės tampa mokytojais” (Sokratas, V a. pr. Kr.)

4 Comments

 1. Janina

  Sveiki, nuoširdus ačiū jums. Su malonumu perskaičiau naujas žinias. Jums linkiu visokeriopos sėkmės, Dievo palaimos!

  Reply
  • Anželika Krikštaponienė

   Dėkoju, Janina, kad atidžiai sekate visas tinklaraščio naujienas. Viešpaties džiugesio ir malonės jums, Anželika

   Reply
 2. Sigis

  Daug tiesos pasakyta suteikiancios tvirtesnio stabilesnio balanso i jo vis dar taip stokojanciuju gyvenimus.Deja daugelis yra taip susipainioje kasdiena mus atakuojancio triuksmo(informacijos) sraute,kad tiesiog jau nebeskiria kur tiesa,tikrove,o kur melas(pseudos) ,iliuzija.Viespaties balsa,Jo zodzius girdime tik tyloje kuriuos kalbantys mums mus lyg motina besiblaskanti savyje nuramina kudiki.Visada gera klausyti Jusu pamokslu,nes kazkokiu stebuklingu budu esate islaikiusi tyra,svaria pries Viespati, sirdi,o to butent mums labiausiai ir truksta siomis dienomis kur zmones jau yra pamirse tikra ,ne sintetini ,pieno skoni kuri kazkada gerdavome kaime pas savo mociute.Tuo paciu noreciau Jums palinketi stiprybes ir drasos ,ir toliau skelbiant Dievo zodi ir nepavargti ieskant Jo veido ,kad galetumete ir mums papasakoti koks gi tas musu Viespats ir musu Gelbetojas istikruju yra.

  Reply
  • Anželika Krikštaponienė

   Mokytojais ir ganytojais būti yra kartu ir Jo malonės pašaukimas, ir didelė atsakomybė iš Viešpaties… Tad be Jo pagalbos ir pažinimo nedaug ką galime nuveikti. Be jokios abejonės, Kristaus meilės ir tiesos reikia mums visiems. Ačiū, Sigitai, už linkėjimus ir drąsinančius žodžius.

   Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai