Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 924

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Prisikėlimo Lauryno mintys apie Dievo artumo praktiką (XVII a.)

2014 10 spalio | Bažnyčios tėvų mintys, Krikščionybės perlai

 1. Pradžia
 2. /
 3. Krikščionybės perlai
 4. /
 5. Bažnyčios tėvų mintys
 6. /
 7. Prisikėlimo Lauryno mintys apie...

baznycia„Nereikia nuolat klūpoti bažnyčioje, kad pabūtume su Dievu. Savo širdį galime paversti koplyčia, kur vis užsuktume su Juo pakalbėti – maloniai, nuolankiai ir su meile.

Visi gali taip paprastai bendrauti su Dievu, vieni daugiau, kiti mažiau. Jis žino mūsų galimybes. Tad pradėkime! Gal Jis tik ir laukia mūsų drąsaus sprendimo. Pasiryžkime!

Jei būsime su Juo, mūsų kančios bus ramios ir malonios, o štai be Jo net didžiausi malonumai mums atrodys lyg žiauri bausmė. Tebūnie Jis šlovinamas už viską. Amen.”

(Prisikėlimo Laurynas – XVII a. gyvenęs prancūzų vienuolis karmelitas (Nicolas). Būdamas 18 metų patyrė Dievo Apvaizdos ir Galybės viziją. Nuo tos akimirkos Dievas jam tapo Gyva Esybe, kuria žavėjosi. Vienuoliškam keliui padėjo apsispręsti dalyvavimas Trisdešimties metų kare, kuriame buvo du kartus mirtinai sužeistas ir stebuklingai išgyveno. Laurynas atsidėjo paprastai vienuoliškai kasdienybei, rankų darbams. Dirbdamas tyloje, nuolat jautė ir praktikavo Dievo artumą. Mintys iš Lauryno ketvirto laiško poniai N.)

1 Comment

 1. Anonimas

  ačiū.

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai