Tinklaraščio 2017 m. Top 10

Artėjant Naujiems 2018 Metams, kaip visada apžvelgiu praeinančiųjų metų skaitomiausius straipsnius, tinklaraščio lankomumą ir dažniausiai pasitaikančius raktinius paieškos žodžius.

10 skaitomiausių straipsnių

1. Preliudija apie išmintingą moterį (I)
2. Kaip užsigydyti širdies žaizdas? | Klausimai – atsakymai
3. Ką reiškia „žegnojimasis“? | Klausimai – atsakymai
4. Mano šeimos istorija (Genogramos tyrimas)
5. Internetinės krikščionių pažintys? | Klausimai – atsakymai
6. Biblinis šedevras, skirtas moteriai ir jos vyrui (II)
7. Moters savivertė. Kas tai?
8. Nauja mano knyga – „Moteris – ganytoja?“
9. Moteris brandoje. Biblinis žvilgsnis į moters brandą
10. Brangiausias aliejus

Jau ketvirtus metus iš eilės skaitomiausiu straipsniu Nr. 1 išlieka – Preliudija apie išmintingą moterį (I). Jam nenusileidžia atsakymas į klausimą – Kaip užsigydyti širdies žaizdas? Taip pat nuolat yra susidomėjimas bažnytine žegnojimosi praktikos reikšme, krikščionių internetinėmis pažintimis. Jus domino ir mano šeimos istorija (Genograma) bei prieš metus pasirodžiusi mano knyga Moteris – ganytoja?
Pirmajame straipsnių dešimtuke akivaizdžiai išlieka straipsniai, skirti moterims. Tai leidžia daryti prielaidą, jog ištikimųjų skaitytojų ratas yra moterys. Džiaugiuosi, moterys, jog domitės savo siela, tikėjimo, išminties ir bendrystės klausimais. Tai buvo būdinga visų amžių moterims. Sielos, tikėjimo ir komunikacijos klausimai visada joms rūpėjo. 🙂

Tinklaraščio tautų lankomumas – TOP 10

1. Lietuva, 2017 m., 82.90%
2. JAV, 2017 m., 4.52%
3. Jungtinė Karalystė, 2017 m., 3.93%
4. Airija, 2017 m.,1.79%
5. Vokietija, 2017 m., 1.14%
6. Norvegija, 2017 m., 0.90%
7. Rusija, 2017 m., 0.59%
8. Italija, 2017 m., 0.50%
9. Kinija, 2017 m., 0.40%
10. Švedija, 2017 m., 0.38%

Maždaug kasmet dešimtuke išlieka panašios šalys, tik antrame penketuke keičiasi vietomis. Kažkas šokteli aukščiau, kažkas pasislenka žemiau. Džiugu matyti, kad tinklapis skaitomas kaip Lietuvoje, taip ir kitose pasaulio šalyse, kur gyvena lietuviai.

Paieškose dažniausiai užduodami raktiniai žodžiai – TOP 10

1. Ką reiškia sielos išganymas?
2. Tikėjimo dovana.
3. Sielos žaizdos, sudužusi širdis.
4. Kaip gydyti sielą?
5. Žegnojimasis, Adventas.
6. Nesavanaudiška moteris.
7. Brangesnė už perlus.
8. Vandenį pavertė vynu.
9. Priklausomybė pornografijai.
10. Radvilos, reformacijos idėjų plitimas.

Kaip matome, ieškomos temos yra skirtingos. Paieškose dominuoja teologijos, tikėjimo ir sielovados klausimai. Kadangi 2017 m. Lietuvoje paskelbti Reformacijos metais, buvo ieškomi skirtingi raktiniai žodžiai domintis pastarąja tema.

Džiaugiuosi, kad ramioslankos.lt turi savo skaitytojus / as, atsako į jums rūpimus klausimus. Gera, kai su manimi dalinatės savo kūryba, komentarais, atsiliepimais. Jūsų dėka tinklaraštis tampa įdomesnis, turtingesnis. Šiais metais jį papildžiau keliomis naujomis rubrikomis: Jūsų eilės ir Pastoraciniai užrašai. Viliuosi, kad tuo jis tapo Jums dar artimesniu.

Laimingų Naujųjų 2018 Metų!
Viliuosi, kad ateinantys metai dovanos mums daug naujų patyrimų, pažinimo ir atradimo džiaugsmo akimirkų kartu! O visa tai mus turtina ir daro aplinką, kurioje gyvename, atviresnę, geresnę! Ačiū Jums. IKI

Dalinkimės:

2 komentarai

  1. Nuoširdžiai dėkoju pastorei Anželikai – nepailstančiai švietėjai mūsų – neišprūsusių skaitytojų. Dėka Jūsų mes “užpildome” spragas tikėjimo dalykuose.
    labai Jums AČIŪ! Sveikatos ir stiprybės Jums!

    • Miela Dalija, labai smagu ir man su Jumis bendradarbiauti. Dėkoju, kad nuolat sekate tinklaraštį, dalinatės jo turiniu, o taip pat ir savo mintis išsakote dosniai komentaruose.

      Gražių, prasmingų ir dvasingų Naujųjų metų Kristuje! <3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.