Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 914

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Apie save

Anzelika

Esu Šiaulių bažnyčios “Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje). Ilgametė pastoracinės tarnystės patirtis, išgyventa asmeninė tikėjimo bei bendruomeninė dvasinio pabudimo-dievoieškos raida ir teologinės studijos leido sukaupti įvairią pamokslavimo, konsultavimo, mokymo, vadovavimo ir rašymo patirtį.

Pirminė tinklaraščio idėja buvo didžiulis noras prikelti visą rašytinį straipsnių, publikacijų, akademinių darbų archyvą. Įkelti į savo tinklaraštį ir pasidalinti ta gausia rašytine medžiaga, surinkta per ketvirtį tarnystės ir rašymo amžiaus, su savo skaitytojais. Todėl tinklaraštyje, jau galėjote pastebėti, yra tokios rubrikos kaip StraipsniaiKlausimai-atsakymaiAkademiniai tekstaiInterviuTV.

Rašyti pradėjau seniai, nuo 1991 m. pradžios, kai pasirodė pirmoji mano knygelė bibline tematika „Šventumo jėga“ (1992). Tais metais mūsų bažnyčia „Tiesos žodis“ ėmė leisti laikraštį tuo pačiu pavadinimu. Jame kartą per mėnesį buvo publikuojami mano straipsniai, paremti tuo metu pamokslauta žinia. Kai netrukus Šiaulių miesto spaudoje kilo bažnyčios kritikos banga, teko rašyti apologetinio pobūdžio straipsnelius į miesto dienraščius. Visa tai buvo pirmieji mano žingsniai rašytinio ir spausdinto biblistinio žodžio srityje. Po to parašiau ir išleidau dar kelias savo knygeles: „Kalno pamokslas“ (1994), „Šiuolaikinės moters paveikslas“ (1995), „Gražiausias iš visų žmonių“ (2000). Įžengus į trečią tūkstantmetį, kai Lietuvoje ėmė plačiai plėstis naujosios technologijos ir interneto galimybės, Šiaulių bažnyčia įkūrė savo interneto svetainę. Tada iš arčiau susipažinau su internetinių straipsnių rašymu. Kelis metus rašiau trumpas žinutes į svetainės rubriką „Mintys kasdien“, interpretavau inspiracines (įkvepiančias) Biblijos eilutes. Vėliau teko nemažai įvairių straipsnių publikuoti dvisavaitiniame krikščionių laikraštyje “Ganytojas” , bendrijos Tikėjimo žodisBernardinų svetainėse.

Tad plunksna neapleido manęs visą tarnystės laiką. Atvirkščiai, ji buvo nuolatinė gyvenimo palydovė, leidžianti pačiai dvasiškai bręsti ir ugdyti kitus, guostis ir guosti kitus, pažinti bei kitiems išguldyti tikėjimo, biblinio pažinimo, meilės Dievui ir artimui kontempliatyvių apmąstymų mintis raštu.

Todėl šis tinklaraštis yra natūralios vidinės raidos vaisius ir tarnystės eigos rezultatas.

Jis taip pat puikiai atliepia mano širdies troškimą interneto erdvėje sukurti ramias lankas ganytis kiekvienai trokštančiai Dievo sielai. Čia laisvai galiu rašyti savo mintis ir puoselėti Viešpaties Kristaus pažinimą, Jo artumą, pasakoti, ką darau ir išgyvenu dabar. To pasekoje atsirado rubrikos TrumpaiPamokslaiStraipsniai moterimsInterviu. Na, o aš pati didžiulę sielos atgaivą patiriu, kai skaitau Bažnyčios istorijoje gyvavusių Dievo tarnų ir tarnaičių tekstus. Todėl savo tinklaraštyje kviečiu gaivinti sielą giliais Bažnyčios tėvų ir motinų, mokytojų ir ganytojų išminties vandenimis rubrikoje Krikščionybės perlai.

Galiausiai, pastebėjau, kad ilgainiui tinklaraštis tapo naujų pažinčių su Jumis, mieli skaitytojai, puoselėjama bendrystės ir konsultavimosi erdve. Dėkoju Jums už komentarus ir klausimus, kuriuos parašote. Šio tinklaraščio dėka gaunu Jūsų laiškus, pasiūlymus, užmezgu ryšius su Jumis. Esu Jums labai dėkinga, kad skaitote ir mėgstate Ramias lankas.

Laukiu susitikimo su Jumis Ramiose lankose. Tai sielos ganykla Viešpaties žodžio pievose prie tylių vandenų!
Viešpats yra mano ganytojas – aš nestokosiu.
Jis paguldo mane žaliuojančiose ganyklose, veda mane prie tylių vandenų.
Jis atgaivina mano sielą, veda mane teisumo takais dėl savo vardo. (Psalmė 23, 1-3)

El. paštas: anzelika@ramioslankos.lt

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai