Šio tinklaraščio pranešimų skaičius: 924

Pastorės Anželikos tinklaraštis

Tegu mūsų gatvėse nesigirdi skundų

2019 30 sausio | Trumpai

  1. Pradžia
  2. /
  3. Trumpai
  4. /
  5. Tegu mūsų gatvėse nesigirdi...

…Tegu mūsų gatvėse nesigirdi skundų. (Ps 144, 14)

Žmonėms būdinga skųstis dėl gyvenimo patirčių, darbo sąlygų, bažnytinės ar valstybinės situacijos. Tai, išties, labai retas reiškinys, kai žmogus nesiskundžia. Juk žmogus būna dažniau nepatenkintas nei patenkintas, laimingas ir laisvas vidumi.

Mūsų gatvėse ir namuose dažniau skamba skundai: nepatenkinti skundžiasi sunkiu gyvenimu, priekaištauja politikams, sielojasi dėl neteisybės ar biurokratijos, skundžiasi ligomis, negandomis ir nusikaltimais… Gatvės pripildytos meilės ir džiaugsmo tegali būti tik Dangaus karalystėje, kai žmogus gyvena visiškoje harmonijoje su Dievu, su savo vidumi ir su artimu. Dangiškojo miesto gatvėse tikrai nesigirdės nė skundo, nė dejonės, nes kas buvo praėjo. Neliko mirties ir skausmo…prakeikimo, pavydo ir pykčio…

Vis tik ir čia žemėje svarbu matyti, kad Dievo karalystės sėkla jau yra pasėta mūsų širdyje per tikėjimą Jėzumi – Dievo Sūnumi, kuris apreiškia patį Dievą, Jo gailestingą santykį į žmogų. Kiekvienas Dievo miestas, Kristaus bendruomenės, stiebiasi ir auga atgimusioje dvasioje. Tad mūsų širdies miesto gatvėse gali įsivyrauti taika ir ramybė. Taikos metas yra artėjančios amžinos gerovės ir ramybės pranašas. Kuomet karai liaujasi širdyje, nurimsta ir skundo gaida. Dažnai skundžiame kitus, kai patys esame ne taikoje su kitais ir su savimi. Skundžiame, nes geidžiame, pavydime, kariaujame ir varžomės. Tuo tarpu psalmininkas meldžia harmoningų santykių Dievo mieste. Tegul nebeteka skundų srovės Dievo tautos gretose, o Dievo miesto gatves ir skersgatvius te užpildo neveidmainiška Šventosios Dvasios meilės srovė. Melskimės ir laiminkime vieni kitus, giedokime padėkos ir gyriaus giesmes Viešpačiui, linkėkime ramybės iš visos širdies vieni kitiems ir tarpusavio santykių klimatas keisis. Tegul Jo šviesa apšviečia mus visus!

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos publikacijos:

Iškilmės Šiaulių vyskupijoje

Iškilmės Šiaulių vyskupijoje

Šiandien (2024 06 29) vyskupas koadjutorius Darius Trijonis iškilmingai pradėjo savo tarnystę Šiaulių vyskupijoje. Ne tik Šiaulių tikintieji sveikino vyskupą, bet ir atvykę iš kitų Lietuvos miestų.

Apie save

Apie save

Esu Šiaulių bažnyčios „Tiesos žodis” pastorė. Į šį Viešpaties pašaukimą atsiliepiau tautos nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse, būdama 20 metų mergina (1990 m. pradžioje)…
Skaityti toliau…

Užsisakyti naujienas

Mano knyga

Knyga

Savaitės skaitomiausi

Popular Posts

Archyvas

Archyvas

Tinklaraščio lankytojai